Orderbegeleiding

Niet zomaar een drukkerij

Orderbegeleiders

Wanneer uw opdracht daadwerkelijk een bestelling wordt, krijgt u een orderbegeleider toegewezen. Dit is meer dan "zomaar" een naam op de bestelbon; het is uw vaste contactpersoon binnen Roularta Printing.
Achter deze persoon gaat de know-how van het hele bedrijf schuil. Hij of zij doet voor elk facet van uw drukopdracht een beroep op interne specialisten. Want een machinepark mag dan nog zo geavanceerd zijn, aan de basis van kwaliteitsdrukwerk liggen nog altijd mensen. Roularta Printing heeft die mensen in huis. Een gemotiveerd, geëngageerd en bovenal erg ervaren team dat zich over uw drukopdrachten ontfermt.

Hans De Soete
hans.desoete@roulartaprinting.be
Tel: +32 (0)51 - 26 60 23 
Veerle Castryck
veerle.castryck@roulartaprinting.be
Tel: +32 (0)51 - 26 69 54
Dieter Vantornout
dieter.vantornout@roulartaprinting.be
Tel: +32 (0)51 - 26 67 59
Ines Vanwynsberghe
ines.vanwynsberghe@roulartaprinting.be
Tel: +32 (0)51 - 26 63 93
Vanessa Haeck
vanessa.haeck@roulartaprinting.be
Tel: +32 (0)51 - 26 60 82
Kathy Platteau
kathy.platteau@roulartaprinting.be
Tel: +32 (0)51 - 26 60 93
Sybille Blondeel
sybille.blondeel@roulartaprinting.be
Tel: +32 (0)51 - 26 60 53
Mireille Roelant
mireille.roelant@roulartaprinting.be
Tel: +32 (0)51 - 26 60 95