contacteer ons 

We helpen je graag verder! 

Op zoek naar de gegevens van onze adviseurs & orderbeheerders?

Klanten:
Meiboomlaan 33 – 8800 Roeselare

Vrachtvervoer:
Meensesteenweg 300 – 8800 Roeselare

Ons team

Eén vaste contactpersoon voor al uw producties

Bij Roularta Printing geloven we sterk in open communicatie en transparante samenwerking. Daarom kiezen we resoluut voor de Single Point of Contact-benadering. Uw vaste contactpersoon is uw directe lijn met onze productie. Hij of zij volgt uw productie op de voet, waakt over de planning en coördineert de volledige drukgang. Een bijkomende vraag? Een wijziging in de planning? Uw contactpersoon denkt mee, informeert en adviseert.

ORDERBEGELEIDERS

Blondeel Sybille

Planning & orderbegeleiding
sybille.blondeel@roularta.be
+32 51 26 60 53

Haeck Vanessa

Planning & orderbegeleiding
vanessa.haeck@roulartaprinting.be
+32 51 26 60 82

Hudders Peter

Planning & orderbegeleiding
peter.hudders@roulartaprinting.be
+32 51 26 66 56

Roelant Mireille

Planning & orderbegeleiding
mireille.roelant@roulartaprinting.be
+32 51 26 60 95

Platteau Kathy

Planning & orderbegeleiding
kathy.platteau@roulartaprinting.be
+32 51 26 60 93

Vantornout Dieter

Planning & orderbegeleiding
dieter.vantornout@roulartaprinting.be
+32 51 26 67 59

Vanwynsberghe Ines

Planning & orderbegeleiding
ines.vanwynsberghe@roulartaprinting.be
+32 51 26 63 93

commercieel adviseurs

Declercq Bart

Sales director Frankrijk en export
bart.declercq@roulartaprinting.be
+32 51 26 65 07

Depoorter Pedro

Sales director België
pedro.depoorter@roulartaprinting.be
+32 51 26 69 35

Heimerdinger Matthias

Account manager Nederland
matthias.heimerdinger@roulartaprinting.be
+32 51 26 60 35

Commercieel assistent

Melsens Annick

Commercieel assistent
annick.melsens@roulartaprinting.be
+32 51 26 67 99

Directie

Renders Steven

Algemeen Directeur
steven.renders@roulartaprinting.be
+32 51 26 61 11

This site is registered on wpml.org as a development site.